| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 187:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 445:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 1122:- |
| Max effekt: | 140W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 376:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 486:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 316:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 218:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 249:- |
| Max effekt: | 24W |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 258:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 367:- |
| Max effekt: | 67W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 301:- |
| Max effekt: | 32W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 208:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 328:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 368:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 229:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 329:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 998:- |
| Max effekt: | 120W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 349:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 175:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 171:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 774:- |
| Max effekt: | 96W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 227:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 130:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 289:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 1200:- |
| Lägsta pris: | 990:- |
| Lägsta pris: | 1300:- |