| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 414:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 864:- |
| Lägsta pris: | 397:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 501:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 473:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 544:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 1062:- |
| Max effekt: | 240W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 592:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 496:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 215:- |
| Max effekt: | 12W |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 284:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 326:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 541:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 1278:- |
| Max effekt: | 140W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 326:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 272:- |
| Max effekt: | 18W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 326:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 278:- |
| Max effekt: | 18W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 368:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 188:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 339:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 268:- |
| Max effekt: | 25W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 307:- |
| Max effekt: | 18W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 518:- |
| Max effekt: | 45W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 618:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 395:- |
| Max effekt: | 54W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 398:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 719:- |
| Max effekt: | 60W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 458:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 69:- |
| Lägsta pris: | 175:- |
| Lägsta pris: | 118:- |
| Max effekt: | 10W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 138:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 404:- |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 168:- |
| Max effekt: | 60W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Max effekt: | 45W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 129:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 168:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 187:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 116:- |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 89:- |
| Max effekt: | 90W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 645:- |
| Max effekt: | 140W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 298:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 147:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 108:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 247:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 917:- |
| Max effekt: | 240W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 129:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 137:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 177:- |
| Max effekt: | 33W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |