| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 790:- |
| Max effekt: | 160W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 397:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 399:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 377:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 120:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 232:- |
| Max effekt: | 63W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 228:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 1488:- |
| Max effekt: | 300W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 161:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 146:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 161:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 153:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 180:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 147:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 125:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 359:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 322:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 228:- |
| Max effekt: | 18W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 915:- |
| Max effekt: | 66W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 248:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 116:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 374:- |
| Max effekt: | 36W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 645:- |
| USB-A uttag: | 6st |
| Lägsta pris: | 80:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 188:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 445:- |
| Max effekt: | 36W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 445:- |
| Max effekt: | 36W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 248:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Max effekt: | 36W |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Max effekt: | 72W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 249:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 455:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 143:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 479:- |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 494:- |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 128:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 323:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 338:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 251:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 238:- |
| Max effekt: | 95W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 398:- |
| Max effekt: | 156W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 167:- |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 128:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 278:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 209:- |
| Max effekt: | 10W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 523:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |