| Lägsta pris: | 633:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 311:- |
| Max effekt: | 17W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 1106:- |
| Max effekt: | 60W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Lägsta pris: | 242:- |
| Lägsta pris: | 267:- |
| Lägsta pris: | 223:- |
| Lägsta pris: | 368:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 606:- |
| Max effekt: | 60W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 566:- |
| Max effekt: | 60W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 469:- |
| Max effekt: | 60W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 291:- |
| Max effekt: | 13W |
| Lägsta pris: | 346:- |
| Max effekt: | 24W |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 332:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 258:- |
| Max effekt: | 20W |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Max effekt: | 20W |
| Lägsta pris: | 558:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 313:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 482:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 398:- |
| Max effekt: | 12W |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 796:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 568:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 249:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 204:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 182:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 276:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 182:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 236:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 238:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 300:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 238:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 238:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 396:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 396:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 341:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 190:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 238:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 190:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 198:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 149:- |
| Max effekt: | 12W |
| Lägsta pris: | 175:- |
| Max effekt: | 5W |
| Lägsta pris: | 359:- |
| Max effekt: | 400W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 411:- |
| Max effekt: | 10W |
| Funktioner: | Solcellsdrift |
| Lägsta pris: | 68:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 108:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 269:- |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 306:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 162:- |
| Max effekt: | 17W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 336:- |
| Max effekt: | 27W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 271:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 228:- |