| Lägsta pris: | 136:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 101:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 71:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 342:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 178:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 747:- |
| Max effekt: | 130W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 397:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 747:- |
| Max effekt: | 130W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 1097:- |
| Max effekt: | 200W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 1197:- |
| Max effekt: | 200W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 148:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 366:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 597:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 188:- |
| Lägsta pris: | 176:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 134:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 395:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 160:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 549:- |
| Max effekt: | 65W |
| Lägsta pris: | 549:- |
| Max effekt: | 65W |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 239:- |
| Max effekt: | 48W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 686:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 114:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 248:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 177:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Max effekt: | 35W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 418:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 388:- |
| Max effekt: | 5W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 178:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 227:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 242:- |
| Max effekt: | 36W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 249:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 179:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 148:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 838:- |
| Max effekt: | 21W |
| Funktioner: | Solcellsdrift |
| Lägsta pris: | 99:- |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 448:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 719:- |
| Lägsta pris: | 338:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 468:- |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 488:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 247:- |
| Max effekt: | 30W |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 293:- |
| Max effekt: | 27W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 254:- |
| Max effekt: | 27W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 418:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 334:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 230:- |
| Max effekt: | 27W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 118:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 249:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |