| Lägsta pris: | 247:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 345:- |
| Lägsta pris: | 378:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 289:- |
| Max effekt: | 35W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 588:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 1249:- |
| Max effekt: | 145W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 4st |
| USB-C uttag: | 6st |
| Lägsta pris: | 1299:- |
| Max effekt: | 200W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 308:- |
| Max effekt: | 72W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 383:- |
| Max effekt: | 40W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 818:- |
| Max effekt: | 75W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 418:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 634:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 1112:- |
| Max effekt: | 165W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 348:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 769:- |
| Max effekt: | 108W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 248:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 389:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 208:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 159:- |
| Max effekt: | 5W |
| Lägsta pris: | 617:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 740:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 88:- |
| Lägsta pris: | 98:- |
| Lägsta pris: | 110:- |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 119:- |
| Lägsta pris: | 188:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 169:- |
| Max effekt: | 20W |
| Lägsta pris: | 119:- |
| Max effekt: | 24W |
| USB-A uttag: | 4st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 372:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 135:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 125:- |
| Max effekt: | 40W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 292:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 134:- |
| Lägsta pris: | 125:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 101:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 119:- |
| Max effekt: | 33W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 139:- |
| Max effekt: | 36W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 224:- |
| Max effekt: | 45W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 196:- |
| Max effekt: | 45W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 127:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 103:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 254:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 378:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 143:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 103:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 140:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 89:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 94:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 79:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 107:- |
| Typ: | USB-laddare |