| Lägsta pris: | 222:- |
| Max effekt: | 90W |
| Lägsta pris: | 117:- |
| Max effekt: | 100W |
| Lägsta pris: | 121:- |
| Lägsta pris: | 110:- |
| Max effekt: | 60W |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 703:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 205:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 301:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 532:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 347:- |
| Max effekt: | 32W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 513:- |
| Max effekt: | 40W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 649:- |
| Max effekt: | 63W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 318:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 367:- |
| Max effekt: | 57W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 513:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 253:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 1059:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 546:- |
| Max effekt: | 67W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 615:- |
| Lägsta pris: | 298:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 328:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 478:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 378:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 178:- |
| Max effekt: | 66W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 399:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 328:- |
| Max effekt: | 95W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 168:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 168:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 78:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 248:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 328:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 378:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 368:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 690:- |
| Max effekt: | 140W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 148:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 108:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 180:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Max effekt: | 200W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 254:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 277:- |
| Max effekt: | 33W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 375:- |
| Max effekt: | 53W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 339:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Programmerbar strömförsörjning (PPS) |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 323:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 179:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 495:- |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 456:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 974:- |
| Max effekt: | 120W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 443:- |
| Max effekt: | 24W |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 358:- |
| Max effekt: | 40W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 140:- |
| Max effekt: | 35W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 468:- |
| Max effekt: | 67W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |