| Lägsta pris: | 297:- |
| Max effekt: | 42W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 107:- |
| Lägsta pris: | 208:- |
| Max effekt: | 27W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 178:- |
| Max effekt: | 13W |
| Lägsta pris: | 248:- |
| Max effekt: | 3W |
| Lägsta pris: | 209:- |
| Max effekt: | 13W |
| Lägsta pris: | 3053:- |
| Max effekt: | 330W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 387:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 187:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 273:- |
| Max effekt: | 30W |
| Lägsta pris: | 128:- |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 186:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 359:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 313:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 174:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 326:- |
| Max effekt: | 66W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 119:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 129:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 548:- |
| Lägsta pris: | 287:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 488:- |
| Lägsta pris: | 148:- |
| Max effekt: | 10W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 237:- |
| Max effekt: | 15W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 708:- |
| Lägsta pris: | 1058:- |
| Max effekt: | 10W |
| Lägsta pris: | 265:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 180:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 230:- |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 504:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 197:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 778:- |
| Max effekt: | 15W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 120:- |
| Max effekt: | 25W |
| Lägsta pris: | 212:- |
| Max effekt: | 15W |
| Lägsta pris: | 212:- |
| Max effekt: | 15W |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 124:- |
| Max effekt: | 15W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 107:- |
| Max effekt: | 15W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 196:- |
| Max effekt: | 15W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 161:- |
| Max effekt: | 15W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 196:- |
| Max effekt: | 15W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 174:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 215:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 361:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 429:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 494:- |
| Max effekt: | 50W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 799:- |
| Max effekt: | 50W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 773:- |
| Lägsta pris: | 136:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 197:- |
| Lägsta pris: | 90:- |