| Lägsta pris: | 433:- |
| Max effekt: | 57W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 489:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 609:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 166:- |
| Max effekt: | 12W |
| Lägsta pris: | 2219:- |
| Max effekt: | 80W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 195:- |
| Max effekt: | 10W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 143:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 185:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 134:- |
| Lägsta pris: | 191:- |
| Max effekt: | 20W |
| Lägsta pris: | 178:- |
| Lägsta pris: | 252:- |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 287:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 166:- |
| Max effekt: | 20W |
| Lägsta pris: | 197:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 318:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 466:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 316:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 518:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 346:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 266:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 396:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 248:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 218:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Lägsta pris: | 198:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 134:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 141:- |
| Max effekt: | 12W |
| Lägsta pris: | 150:- |
| Max effekt: | 12W |
| Lägsta pris: | 166:- |
| Max effekt: | 17W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 156:- |
| Max effekt: | 17W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 166:- |
| Max effekt: | 17W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 167:- |
| Max effekt: | 17W |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 162:- |
| Max effekt: | 17W |
| Lägsta pris: | 145:- |
| Max effekt: | 15W |
| Lägsta pris: | 137:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 227:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 342:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 225:- |
| Max effekt: | 24W |
| Lägsta pris: | 312:- |
| Max effekt: | 96W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 405:- |
| Max effekt: | 108W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 163:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 163:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 397:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 268:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 345:- |
| Max effekt: | 63W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 359:- |
| Max effekt: | 63W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 297:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 259:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 312:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |