| Lägsta pris: | 138:- |
| Max effekt: | 15W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 308:- |
| Max effekt: | 72W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 379:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 288:- |
| Funktioner: | Solcellsdrift |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 166:- |
| Max effekt: | 20W |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 1065:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 634:- |
| Max effekt: | 45W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 627:- |
| Max effekt: | 60W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 78:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 124:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 80:- |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 188:- |
| Lägsta pris: | 78:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 118:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 93:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 118:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 99:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 126:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 97:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 127:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 113:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 118:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 138:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 177:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 297:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 186:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 104:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 58:- |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 148:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 148:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 195:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 97:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 55:- |
| Lägsta pris: | 58:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 112:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 245:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 223:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 122:- |
| Max effekt: | 12W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 551:- |
| Max effekt: | 65W |
| Lägsta pris: | 207:- |
| Lägsta pris: | 207:- |
| Lägsta pris: | 178:- |
| Max effekt: | 5W |
| Lägsta pris: | 163:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 152:- |
| Lägsta pris: | 145:- |
| Max effekt: | 5W |
| Lägsta pris: | 264:- |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 305:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 335:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 390:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |