| Lägsta pris: | 138:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 399:- |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 549:- |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 799:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 449:- |
| Max effekt: | 65W |
| Lägsta pris: | 799:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Solcellsdrift |
| Lägsta pris: | 1299:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Solcellsdrift |
| Lägsta pris: | 249:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 247:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 249:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 458:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 138:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 218:- |
| Max effekt: | 33W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 308:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 121:- |
| Max effekt: | 5W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 134:- |
| Max effekt: | 12W |
| Lägsta pris: | 187:- |
| Max effekt: | 24W |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 427:- |
| Max effekt: | 75W |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 145:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 156:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 126:- |
| Max effekt: | 12W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 353:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 107:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 193:- |
| Max effekt: | 18W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 149:- |
| Max effekt: | 27W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 219:- |
| Max effekt: | 5W |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 165:- |
| Max effekt: | 36W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 148:- |
| Max effekt: | 12W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 173:- |
| Max effekt: | 18W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 191:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 174:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 233:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 471:- |
| Max effekt: | 100W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 271:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 254:- |
| Max effekt: | 40W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 315:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 252:- |
| Lägsta pris: | 378:- |
| Lägsta pris: | 368:- |
| Lägsta pris: | 449:- |
| Lägsta pris: | 191:- |
| Lägsta pris: | 479:- |
| Lägsta pris: | 329:- |
| Lägsta pris: | 373:- |
| Max effekt: | 100W |
| Lägsta pris: | 249:- |
| Lägsta pris: | 349:- |