| Lägsta pris: | 176:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 190:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 162:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 152:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 147:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 240:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 232:- |
| Max effekt: | 40W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 197:- |
| Max effekt: | 32W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 212:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 330:- |
| Max effekt: | 25W |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 533:- |
| Max effekt: | 67W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 547:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 547:- |
| Max effekt: | 140W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 134:- |
| Max effekt: | 12W |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 158:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 157:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 117:- |
| Max effekt: | 5W |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 233:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 208:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 134:- |
| Max effekt: | 60W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 308:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 322:- |
| Max effekt: | 67W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 218:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 227:- |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 149:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 215:- |
| Max effekt: | 150W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 150:- |
| Max effekt: | 31W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 5st |
| Lägsta pris: | 338:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 378:- |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 509:- |
| Max effekt: | 31W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 116:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 856:- |
| Max effekt: | 100W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 155:- |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 249:- |
| Max effekt: | 15W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 409:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 391:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 150:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 1182:- |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 705:- |
| Max effekt: | 130W |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 349:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 249:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 329:- |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Lägsta pris: | 349:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 349:- |
| Max effekt: | 33W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 229:- |
| Lägsta pris: | 93:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |