| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 54:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 144:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 96:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 125:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 508:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 149:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 358:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 539:- |
| Max effekt: | 90W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 438:- |
| Max effekt: | 48W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 527:- |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 317:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 342:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 894:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 298:- |
| Max effekt: | 12W |
| Lägsta pris: | 276:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 359:- |
| Max effekt: | 40W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 304:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 120:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 400:- |
| Max effekt: | 24W |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 178:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 178:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 293:- |
| Max effekt: | 100W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 241:- |
| Max effekt: | 34W |
| Lägsta pris: | 143:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 90:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 185:- |
| Max effekt: | 36W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 150:- |
| Max effekt: | 45W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 216:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 138:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 191:- |
| Max effekt: | 90W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 259:- |
| Max effekt: | 90W |
| Lägsta pris: | 514:- |
| Max effekt: | 10W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 180:- |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 429:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 799:- |
| Max effekt: | 130W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 3198:- |
| Max effekt: | 100W |
| Funktioner: | Solcellsdrift |
| Lägsta pris: | 8490:- |
| Max effekt: | 200W |
| Funktioner: | Solcellsdrift |
| Lägsta pris: | 186:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 205:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 197:- |
| Max effekt: | 5W |
| Lägsta pris: | 271:- |
| Max effekt: | 48W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 269:- |
| Max effekt: | 70W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 143:- |
| Max effekt: | 60W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 134:- |
| Max effekt: | 70W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 80:- |
| Max effekt: | 15W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 179:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 5st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 125:- |
| Max effekt: | 50W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 198:- |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 147:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 167:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |