| Lägsta pris: | 218:- |
| Max effekt: | 72W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 206:- |
| Lägsta pris: | 195:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 191:- |
| Max effekt: | 20W |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 177:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 155:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 334:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 217:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 289:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 177:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 177:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 331:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 272:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 289:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 290:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 297:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 205:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 314:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 320:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 297:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 204:- |
| Lägsta pris: | 197:- |
| Max effekt: | 40W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 145:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 166:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 161:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 166:- |
| Max effekt: | 40W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 395:- |
| Max effekt: | 40W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 1088:- |
| Max effekt: | 140W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 1185:- |
| Max effekt: | 245W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 292:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 799:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 839:- |
| Max effekt: | 100W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 549:- |
| Max effekt: | 70W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 697:- |
| Max effekt: | 70W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 1099:- |
| Max effekt: | 100W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 1193:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 179:- |
| Max effekt: | 5W |
| Lägsta pris: | 109:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 69:- |
| Lägsta pris: | 79:- |
| Lägsta pris: | 157:- |
| Max effekt: | 66W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 102:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 146:- |
| Lägsta pris: | 160:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 469:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 857:- |
| Max effekt: | 100W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 249:- |
| Max effekt: | 38W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 43:- |
| Max effekt: | 10W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 139:- |
| Max effekt: | 15W |
| Typ: | USB-laddare |