| Lägsta pris: | 88:- |
| Max effekt: | 5W |
| Lägsta pris: | 101:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 107:- |
| Max effekt: | 5W |
| Lägsta pris: | 115:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 118:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 104:- |
| Max effekt: | 30W |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 177:- |
| Max effekt: | 18W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 143:- |
| Max effekt: | 18W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 211:- |
| Max effekt: | 28W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 157:- |
| Max effekt: | 5W |
| Lägsta pris: | 133:- |
| Max effekt: | 5W |
| Lägsta pris: | 133:- |
| Max effekt: | 5W |
| Lägsta pris: | 128:- |
| Max effekt: | 12W |
| Lägsta pris: | 128:- |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 169:- |
| Max effekt: | 12W |
| Lägsta pris: | 223:- |
| Max effekt: | 5W |
| Lägsta pris: | 157:- |
| Max effekt: | 12W |
| Lägsta pris: | 148:- |
| Max effekt: | 15W |
| Lägsta pris: | 90:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 461:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 218:- |
| Max effekt: | 5W |
| Lägsta pris: | 55:- |
| Lägsta pris: | 149:- |
| Lägsta pris: | 61:- |
| Lägsta pris: | 85:- |
| Lägsta pris: | 71:- |
| Lägsta pris: | 100:- |
| Lägsta pris: | 287:- |
| Max effekt: | 24W |
| Lägsta pris: | 188:- |
| Max effekt: | 25W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 70:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 100:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Max effekt: | 27W |
| Lägsta pris: | 179:- |
| Max effekt: | 18W |
| Lägsta pris: | 287:- |
| Max effekt: | 36W |
| Lägsta pris: | 118:- |
| Max effekt: | 27W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 471:- |
| Max effekt: | 65W |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 416:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 283:- |
| Max effekt: | 45W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 243:- |
| Max effekt: | 45W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 326:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 183:- |
| Max effekt: | 6W |
| Lägsta pris: | 1065:- |
| Max effekt: | 240W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 194:- |
| Max effekt: | 18W |
| Lägsta pris: | 165:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 106:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 29:- |
| Lägsta pris: | 90:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 226:- |
| Max effekt: | 5W |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 75:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 173:- |
| Max effekt: | 28W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |