| Lägsta pris: | 129:- |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 236:- |
| Max effekt: | 33W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 297:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 181:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 123:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 99:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 149:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 551:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 274:- |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 378:- |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 87:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 129:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 456:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 407:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 130:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 29:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 70:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 170:- |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 57:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 40:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 58:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 131:- |
| Max effekt: | 32W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 180:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 4st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 382:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 129:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Max effekt: | 60W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 216:- |
| Max effekt: | 25W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 184:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 261:- |
| Max effekt: | 32W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 231:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 167:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 135:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 44:- |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 248:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 17037:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 137:- |
| Max effekt: | 15W |
| Lägsta pris: | 153:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 128:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 118:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 230:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 248:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 1063:- |
| Max effekt: | 5W |
| Funktioner: | Solcellsdrift |
| Lägsta pris: | 298:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 248:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 295:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 295:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 53:- |
| Lägsta pris: | 84:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 168:- |