| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 198:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 249:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 158:- |
| Max effekt: | 5W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 598:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 139:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 168:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 196:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 178:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 162:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 185:- |
| Max effekt: | 15W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 116:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 107:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 188:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 119:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 162:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 116:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 128:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 107:- |
| Max effekt: | 17W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 99:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 89:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 89:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 133:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 584:- |
| Max effekt: | 83W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 130:- |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 138:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 345:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 144:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 156:- |
| Lägsta pris: | 211:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 249:- |
| Lägsta pris: | 336:- |
| Max effekt: | 15W |
| Lägsta pris: | 397:- |
| Max effekt: | 15W |
| Lägsta pris: | 6885:- |
| Lägsta pris: | 757:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 458:- |
| Max effekt: | 20W |
| Lägsta pris: | 228:- |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 458:- |
| Max effekt: | 20W |
| Lägsta pris: | 488:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 388:- |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 165:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 261:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 298:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 396:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 246:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 348:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 181:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 201:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 239:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 156:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | Billaddare |