| Lägsta pris: | 604:- |
| Max effekt: | 5W |
| Lägsta pris: | 604:- |
| Max effekt: | 5W |
| Lägsta pris: | 324:- |
| Max effekt: | 65W |
| Lägsta pris: | 332:- |
| Max effekt: | 65W |
| Lägsta pris: | 493:- |
| Max effekt: | 45W |
| Lägsta pris: | 1009:- |
| Max effekt: | 65W |
| Lägsta pris: | 990:- |
| Max effekt: | 90W |
| Lägsta pris: | 329:- |
| Max effekt: | 45W |
| Lägsta pris: | 228:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 332:- |
| Max effekt: | 87W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 128:- |
| Lägsta pris: | 176:- |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 328:- |
| Max effekt: | 40W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 392:- |
| Max effekt: | 50W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 5st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 437:- |
| Max effekt: | 50W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 142:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 199:- |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 218:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 158:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 138:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 98:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 138:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 92:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 119:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 148:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 595:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 70:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 128:- |
| Max effekt: | 26W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 99:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 98:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 94:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 116:- |
| Max effekt: | 17W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 130:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 125:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 156:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 183:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 62:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 138:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 238:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 215:- |
| Max effekt: | 36W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 149:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 508:- |
| Max effekt: | 60W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 5st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 248:- |
| Max effekt: | 36W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 298:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 351:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 278:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 151:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 198:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 188:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 149:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |