| Lägsta pris: | 144:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 158:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 69:- |
| Max effekt: | 105W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 49:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 169:- |
| Max effekt: | 12W |
| Lägsta pris: | 191:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 161:- |
| Max effekt: | 12W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 434:- |
| Max effekt: | 90W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 357:- |
| Max effekt: | 20W |
| Lägsta pris: | 166:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 397:- |
| Max effekt: | 12W |
| Lägsta pris: | 173:- |
| Max effekt: | 12W |
| Lägsta pris: | 159:- |
| Max effekt: | 12W |
| Lägsta pris: | 221:- |
| Max effekt: | 12W |
| Lägsta pris: | 321:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 311:- |
| Max effekt: | 45W |
| Lägsta pris: | 798:- |
| Max effekt: | 60W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 557:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 354:- |
| Max effekt: | 24W |
| Lägsta pris: | 369:- |
| Lägsta pris: | 374:- |
| Max effekt: | 100W |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 556:- |
| Max effekt: | 45W |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 286:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 863:- |
| Max effekt: | 90W |
| Lägsta pris: | 158:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 168:- |
| Lägsta pris: | 205:- |
| Lägsta pris: | 801:- |
| Max effekt: | 67W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 927:- |
| Max effekt: | 140W |
| Lägsta pris: | 628:- |
| Max effekt: | 30W |
| Lägsta pris: | 678:- |
| Max effekt: | 65W |
| Lägsta pris: | 358:- |
| Max effekt: | 20W |
| Lägsta pris: | 528:- |
| Max effekt: | 45W |
| Lägsta pris: | 458:- |
| Max effekt: | 60W |
| Lägsta pris: | 407:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 577:- |
| Max effekt: | 30W |
| Lägsta pris: | 777:- |
| Max effekt: | 65W |
| Lägsta pris: | 228:- |
| Lägsta pris: | 328:- |
| Lägsta pris: | 438:- |
| Lägsta pris: | 378:- |
| Lägsta pris: | 378:- |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 421:- |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 452:- |
| Max effekt: | 17W |
| Lägsta pris: | 558:- |
| Max effekt: | 40W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 389:- |
| Max effekt: | 60W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 534:- |
| Max effekt: | 32W |
| Lägsta pris: | 460:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 312:- |
| Max effekt: | 63W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 568:- |
| Max effekt: | 5W |