| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 298:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 298:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 268:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 350:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 498:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 85:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 351:- |
| Max effekt: | 36W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 281:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 184:- |
| Max effekt: | 15W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 120:- |
| Max effekt: | 10W |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 227:- |
| Max effekt: | 36W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 422:- |
| Max effekt: | 80W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 2599:- |
| Max effekt: | 120W |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 2970:- |
| Max effekt: | 100W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 247:- |
| Max effekt: | 33W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 217:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 657:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 168:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 728:- |
| Max effekt: | 140W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 385:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 217:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 217:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 217:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 424:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 269:- |
| Max effekt: | 60W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 236:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 167:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 232:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 395:- |
| Max effekt: | 61W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 566:- |
| Max effekt: | 100W |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 224:- |
| Max effekt: | 63W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 377:- |
| Max effekt: | 130W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 120:- |
| Max effekt: | 60W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 308:- |
| Max effekt: | 20W |
| Lägsta pris: | 314:- |
| Max effekt: | 20W |
| Lägsta pris: | 368:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 248:- |
| Max effekt: | 30W |
| Lägsta pris: | 388:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 438:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 388:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Max effekt: | 27W |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 431:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 862:- |
| Max effekt: | 140W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 1016:- |
| Max effekt: | 140W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 941:- |
| Max effekt: | 240W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 4st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 293:- |
| Max effekt: | 36W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 211:- |
| Max effekt: | 25W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 554:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 235:- |
| Max effekt: | 25W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 134:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | Billaddare |