| Lägsta pris: | 378:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 364:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 271:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 359:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 288:- |
| Lägsta pris: | 134:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 368:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 268:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 290:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 173:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 290:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 306:- |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Max effekt: | 32W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 348:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 285:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 272:- |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 488:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 298:- |
| Max effekt: | 36W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 263:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 268:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 348:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 226:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 292:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 173:- |
| Max effekt: | 17W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 435:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 464:- |
| Lägsta pris: | 184:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 257:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 155:- |
| Max effekt: | 12W |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 205:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 247:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 464:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 158:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 324:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 697:- |
| Max effekt: | 100W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 229:- |
| Max effekt: | 24W |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 278:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 238:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 288:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 288:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 198:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Max effekt: | 24W |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Max effekt: | 36W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 227:- |
| Max effekt: | 43W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 238:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 100:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 268:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 300:- |
| Max effekt: | 12W |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 389:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 421:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |