| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 214:- |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 118:- |
| Lägsta pris: | 118:- |
| Lägsta pris: | 198:- |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 178:- |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 262:- |
| Max effekt: | 33W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 227:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 197:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 1168:- |
| Max effekt: | 240W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 177:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 297:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 547:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 737:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 692:- |
| Max effekt: | 140W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 377:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 194:- |
| Max effekt: | 27W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 1488:- |
| Max effekt: | 200W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 785:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 602:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 697:- |
| Max effekt: | 60W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Lägsta pris: | 217:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 389:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 312:- |
| Max effekt: | 83W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 152:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 134:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 408:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 164:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 428:- |
| Max effekt: | 21W |
| Funktioner: | Solcellsdrift |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 619:- |
| Max effekt: | 21W |
| Funktioner: | Solcellsdrift |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Max effekt: | 10W |
| Funktioner: | Solcellsdrift |
| Lägsta pris: | 518:- |
| Max effekt: | 40W |
| Funktioner: | Solcellsdrift |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 191:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 179:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 193:- |
| Max effekt: | 66W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 286:- |
| Max effekt: | 40W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 888:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 611:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 241:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 241:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 157:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 213:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 377:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 377:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 674:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 593:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 249:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 279:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Max effekt: | 50W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |