| Lägsta pris: | 6301:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1300W |
| Lägsta pris: | 6725:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1300W |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1748:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 92 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1646:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 92 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1399:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 6289:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 1600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 8 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 94 % |
| Lägsta pris: | 6289:- |
| EPS12V: | Version |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 755:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 2080:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 749:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1109:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 450W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 599:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1008:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 739:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1169:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 2059:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2071:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 4195:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 8 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 92 % |
| Lägsta pris: | 2837:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3590:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 1200W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 8 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 92 % |
| Lägsta pris: | 3574:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3499:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 4096:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3564:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 92 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 4795:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 91 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1599:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 92 % |
| Lägsta pris: | 1849:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1699:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 2389:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2196:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 7 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2820:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 1200W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 9 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1492:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2510:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1129:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Nej |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1114:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 92 % |
| Lägsta pris: | 1041:- |
| EPS12V: | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 937:- |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1674:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1199:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1399:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1795:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2111:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 3 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1149:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1843:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1982:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 92 % |
| Lägsta pris: | 1599:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1299:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |