| Lägsta pris: | 51711:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 1976:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 3839:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 16739:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 4993:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 3470:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 11025:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 11812:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 3334:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 349:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 401:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 152:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX |
| Effektivitet: | 85 % |
| Lägsta pris: | 750:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Lägsta pris: | 779:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 250W |
| Format (PSU): | TFX |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 555:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 909:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85 % |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 800W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1289:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 649:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85 % |
| Lägsta pris: | 759:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 980:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1082:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 569:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 539:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | TFX |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 916:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 80 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1483:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1090:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 85 % |
| Lägsta pris: | 658:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 500W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Lägsta pris: | 725:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 835:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1194:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 82 % |
| Lägsta pris: | 712:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 80 % |
| Lägsta pris: | 549:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 80 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 849:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 80 % |
| Lägsta pris: | 1488:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2690:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1050W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1849:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 2990:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1250W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1089:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1942:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 1647:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 6390:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 2000W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1103:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1315:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 1463:- |
| EPS12V: | Version |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 699:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 80 % |
| Lägsta pris: | 670:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 450W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 80 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 799:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 80 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 550:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 80 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 930:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85 % |