| Lägsta pris: | 1015:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 800W |
| Lägsta pris: | 2766:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2848:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 4594:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1200W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2610:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1200W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 8 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 760:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 85 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 957:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 833:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Effektivitet: | 85 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 850:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 87 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1747:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 687:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Effektivitet: | 85 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2257:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 99.9 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2206:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 800W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 5 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 99.9 % |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 2042:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 99.9 % |
| Lägsta pris: | 571:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 627:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 675:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 355:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.2 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Lägsta pris: | 421:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.2 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 672:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.2 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 535:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.2 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 3 |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 451:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 647:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |