| Lägsta pris: | 3891:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1871:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1356:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 250W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1017:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1265:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2777:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 3 |
| Format (PSU): | SFX-L |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Lägsta pris: | 3665:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| Format (PSU): | SFX-L |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1890:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | SFX-L |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2190:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX-L |
| Lägsta pris: | 2790:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 2990:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1200W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 2590:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2019:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1704:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 949:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1434:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1819:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1299:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1499:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 4247:- |
| EPS12V: | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2194:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 5610:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1200W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 92 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 7389:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1600W |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3378:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | SFX-L |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 80 % |
| Lägsta pris: | 3484:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Lägsta pris: | 3852:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 2403:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 2532:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 5 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2439:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1200W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 965:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 809:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1008:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1213:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 450W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2423:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1200W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1090:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1190:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2423:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1925:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2590:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3316:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2359:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2811:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 8 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 94 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 5284:- |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 1200W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 6329:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 4606:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1300W |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 5010:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1600W |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 1558:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |