| Lägsta pris: | 796:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 901:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1051:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 800W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 569:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 556:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 350W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | TFX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 440:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 85 % |
| Lägsta pris: | 487:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 350W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | TFX |
| Lägsta pris: | 940:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 5414:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 995W |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 84 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 376:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.2 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 420W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1320:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 7278:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 1786:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2739:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 2045:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 957:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 471:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 450W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 389:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 789:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1443:- |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 997:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1150:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 333:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85.43 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 846:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 571:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1118:- |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Lägsta pris: | 1843:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 1050W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2054:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1250W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 575:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1014:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1219:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 872:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 475:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 573:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1153:- |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 350W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1268:- |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1383:- |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 450W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 631:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 550W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 862:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 543:- |
| EPS12V: | Version |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 891:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 905:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 975:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1521:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1360:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 665:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 80 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 803:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 80 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 946:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 80 % |