| Lägsta pris: | 2323:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1399:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1648:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2557:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2216:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1825:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 5 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 3186:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1350W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 7 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3391:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1441:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 5 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1025:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 5 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1871:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1338:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 5 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 7112:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1261:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 5 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1155:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1475:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 5188:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1050W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1484:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2596:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1050W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 8 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2777:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1721:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1734:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2383:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1050W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1840:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 5 |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 2191:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 2188:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 5 |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1931:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1747:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 450W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 75 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1252:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1831:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1709:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3398:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 5532:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1550W |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1389:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 87 % |
| Lägsta pris: | 4707:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1250W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Lägsta pris: | 5728:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3544:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1200W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2541:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 439:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 389:- |
| EPS12V: | Nej |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 0 |
| Format (PSU): | SFX |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 302:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 379:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 569:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 78 % |
| Lägsta pris: | 449:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | TFX |
| Effektivitet: | 78 % |
| Lägsta pris: | 472:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 494:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 689:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 725:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 729:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 749:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 525W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |