| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1092:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1135:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 547:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 790:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 678:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 350W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1407:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 450W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1535:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 86 % |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 801:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 87 % |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 86 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1787:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 797:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 80 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 779:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Nej |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 80 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 671:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 80 % |
| Lägsta pris: | 1404:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 630W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 92 % |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 831:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 530W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 87 % |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 975:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 630W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 87 % |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1055:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 730W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 87 % |
| Lägsta pris: | 747:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Effektivitet: | 87 % |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1376:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 87 % |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1219:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 87 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 3298:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 350W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 86 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 566:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 86 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 537:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 86 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 693:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 86 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 805:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 700W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 560:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Lägsta pris: | 591:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 700W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1805:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Lägsta pris: | 973:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 5029:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 1338:- |
| EPS12V: | Version |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 4674:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 3078:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1086:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 5 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1509:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1050W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1874:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1050W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1709:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1288:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1267:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1521:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1525:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2122:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2513:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1228:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1434:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1095:- |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1697:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2469:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2694:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1216:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |