| Lägsta pris: | 9565:- |
| EPS12V: | Version |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1194:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 200W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 84.1 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 2013:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 200W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90.51 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 7981:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 2500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 94 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 858:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1655:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 330W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90.3 % |
| Lägsta pris: | 9179:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 3000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 94 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1764:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 2569:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 480W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 94 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1948:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 520W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 2311:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 560W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 89 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 2049:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 560W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 3281:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 91.3 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 2828:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | CPX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Lägsta pris: | 2286:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 3155:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 780W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 3153:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 900W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90.2 % |
| Lägsta pris: | 4081:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 1283:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 200W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 2459:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 250W |
| Lägsta pris: | 1128:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 250W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 7902:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Lägsta pris: | 1514:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 2832:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Lägsta pris: | 892:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 5521:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Lägsta pris: | 1126:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 1129:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 449:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85 % |
| Lägsta pris: | 408:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85 % |
| Lägsta pris: | 373:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85 % |
| Lägsta pris: | 367:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 85 % |
| Lägsta pris: | 361:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85 % |
| Lägsta pris: | 1222:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 975:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 938:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Lägsta pris: | 946:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Lägsta pris: | 874:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Lägsta pris: | 446:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Effektivitet: | 87 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 567:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Effektivitet: | 87 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 615:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Effektivitet: | 87 % |
| Lägsta pris: | 700:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 800W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Effektivitet: | 87 % |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 743:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 491:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 293:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 304:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1375:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Lägsta pris: | 1736:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Lägsta pris: | 1086:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Lägsta pris: | 2444:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |