| Lägsta pris: | 8358:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 299W |
| Lägsta pris: | 4971:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Lägsta pris: | 6443:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Lägsta pris: | 5433:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1960:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1376:- |
| EPS12V: | Version |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 794:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1590:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 324:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 400W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 364:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 694:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 787:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1729:- |
| EPS12V: | Version |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 604:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 911:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1997:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1049:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1249:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2449:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2198:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1949:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1480:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1949:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 2299:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3999:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1600W |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2674:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 8 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2231:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | SFX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2869:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1200W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 92 % |
| Lägsta pris: | 329:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 350W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Lägsta pris: | 1013:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 150W |
| Lägsta pris: | 989:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 2396:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 2563:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 1118:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 250W |
| Lägsta pris: | 2978:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 3112:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 1424:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1600W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2925:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1370:- |
| EPS12V: | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1527:- |
| EPS12V: | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1308:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 1336:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 898:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 700W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Lägsta pris: | 385:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 350W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 465:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 425W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 616:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 505W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 680:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 381:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 394:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 450W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 573:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |