| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1790:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2230:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1899:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 41701:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 3468:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 1300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3221:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 4090:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Lägsta pris: | 2695:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1300W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 5352:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3888:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 450W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Nej |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2090:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Nej |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1963:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 4291:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2607:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 1300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 92 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3352:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3917:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 92 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 5462:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 6416:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 2489:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3157:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Nej |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2937:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 94 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3035:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 94 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3897:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Nej |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 4743:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 19138:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 8 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2365:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 94 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3386:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Titan |
| Effektivitet: | 94 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1407:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 620W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 86.52 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1172:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1436:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 84.36 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1581:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.2 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1454:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.2 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 460W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 80 % |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1534:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 84.7 % |
| Lägsta pris: | 2515:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 754:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 250W |
| Format (PSU): | Flex ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 720:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 981:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 87 % |
| Lägsta pris: | 722:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 964:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 87 % |
| Lägsta pris: | 888:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | TFX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 981:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | TFX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 87 % |
| Lägsta pris: | 1099:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 350W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1353:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 350W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1530:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1546:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Lägsta pris: | 1388:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2005:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2141:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 3237:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |