| Lägsta pris: | 446:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 450:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 712:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 809:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 771:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 663:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 723:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 837:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1352:- |
| EPS12V: | Version |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1338:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 894:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1069:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1138:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1069:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1146:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1647:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2573:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2481:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2326:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 8087:- |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1577:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 1672:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1290:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1963:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2487:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1299:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1499:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1237:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1864:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2719:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 92 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3254:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 92 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2909:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 92 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2464:- |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 4390:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 5 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 94 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1539:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1733:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 2204:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1955:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 92 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2255:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 92 % |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 760:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 883:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1062:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1147:- |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 3 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1658:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 911:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 887:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1074:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1009:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2589:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1899:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |