| Lägsta pris: | 9717:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 920W |
| Lägsta pris: | 3718:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 2341:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Lägsta pris: | 5356:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 3543:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Lägsta pris: | 3728:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Lägsta pris: | 2890:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1100W |
| Lägsta pris: | 772:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 675W |
| Lägsta pris: | 7821:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1100W |
| Lägsta pris: | 2264:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 450W |
| Lägsta pris: | 3197:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Lägsta pris: | 3274:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Lägsta pris: | 409553:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 3722:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Lägsta pris: | 4150:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1790:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2289:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 100W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 2995:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1300W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 2799:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1300W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1799:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1799:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1629:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 504:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 907:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 350W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 89.1 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 381:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.2 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 437:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.2 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 465:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.2 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Lägsta pris: | 1109:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 2967:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1250W |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 599:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 829:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 865:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1006:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1277:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1263:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2915:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1899:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1244:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1399:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1707:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1479:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3597:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 7 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 199:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1339:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 709:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 699:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 569:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1110:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 351:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 619:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |