| Lägsta pris: | 1683:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1470:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1763:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1050W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 719:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 379:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1759:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 3262:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1300W |
| Lägsta pris: | 4582:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1600W |
| Lägsta pris: | 3334:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1600W |
| Lägsta pris: | 9886:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 2100W |
| Lägsta pris: | 7311:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 847:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 250W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | mATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 86 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 441:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 420W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 410:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 520W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 484:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 620W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 531:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 720W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Effektivitet: | 82 % |
| Lägsta pris: | 587:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 690:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 670:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 531:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 250W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 729:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 904:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 915:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 800W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1154:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 900W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 548:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 663:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 778:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 756:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 915:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 484:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 442:- |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | TFX |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 521:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 350W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | TFX |
| Lägsta pris: | 4258:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Effektivitet: | 85 % |
| Lägsta pris: | 3598:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 400W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Lägsta pris: | 3408:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 92 % |
| Lägsta pris: | 4400:- |
| EPS12V: | Version |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Lägsta pris: | 7348:- |
| EPS12V: | Version |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1367:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Effektivitet: | 85 % |
| Lägsta pris: | 1509:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 92 % |
| Lägsta pris: | 1464:- |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 1588:- |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 498:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 350W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 695:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 293:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Effektivitet: | 82 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 276:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 0 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 483:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Effektivitet: | 82 % |
| Lägsta pris: | 425:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 487:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 577:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 706:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |