| Lägsta pris: | 1070:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.2 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1158:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 2097:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1727:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 2137:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2570:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 92 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1617:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1322:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 571:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 550:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 450W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 755:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 89 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 708:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 818:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effektivitet: | 84 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1519:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1278:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 869:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 983:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 3 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1603:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 774:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 550W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Lägsta pris: | 908:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1107:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1218:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2105:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1426:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1398:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1349:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 200W |
| Lägsta pris: | 2382:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| Lägsta pris: | 2159:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 66495:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 11818:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Lägsta pris: | 19669:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1100W |
| Lägsta pris: | 6869:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 250W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 40228:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1600W |
| Lägsta pris: | 5263:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 680W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 13244:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1050W |
| Lägsta pris: | 24869:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1600W |
| Lägsta pris: | 2398:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 800W |
| Effektivitet: | 96 % |
| Lägsta pris: | 1036:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Lägsta pris: | 1634:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 800W |
| Lägsta pris: | 7154:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Lägsta pris: | 6599:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Lägsta pris: | 10902:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Lägsta pris: | 6085:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 150W |
| Lägsta pris: | 4828:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 720W |
| Lägsta pris: | 832:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 829:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1043:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 958:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1007:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1557:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |