| Lägsta pris: | 3304:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1200W |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 8 |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 3288:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 4706:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2750:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 917:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 700W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 80 % |
| Lägsta pris: | 980:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 450W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 879:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 450W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 4604:- |
| EPS12V: | Version |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 7290:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 900W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 5111:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 700W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1175:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2460:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 10134:- |
| EPS12V: | Version |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 6843:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 3549:- |
| EPS12V: | Version |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 5675:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 6398:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 5169:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2239:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 599:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 784:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 80 % |
| Lägsta pris: | 1002:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1135:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1401:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1049:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 80 % |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 1 |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 997:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1168:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1174:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1557:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1429:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2319:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | SFX-L |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 32694:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 560W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 4 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1460:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 760W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2131:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 860W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1880:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 560W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1729:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 660W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1853:- |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 760W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2003:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | 2 |
| Effekt: | 860W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Effektivitet: | 92 % |
| Lägsta pris: | 5543:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1600W |
| Lägsta pris: | 2064:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Lägsta pris: | 2661:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Lägsta pris: | 4401:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 900W |
| Lägsta pris: | 2465:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 900W |
| Lägsta pris: | 2632:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 250W |
| Lägsta pris: | 1561:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 1499:- |
| EPS12V: | Version |
| Lägsta pris: | 4113:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 800W |
| Lägsta pris: | 3257:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 800W |
| Lägsta pris: | 6180:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 450W |