| Lägsta pris: | 1900:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 3288:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 3242:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1350W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 3320:- |
| Version (ATX): | ATX 3.1 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1650W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1476:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 400W |
| Lägsta pris: | 1913:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1182:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 8626:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 2000W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1390:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 550W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1205:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1749:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 3019:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1443:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 250W |
| Format (PSU): | Flex ATX |
| Lägsta pris: | 1024:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 250W |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 799:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 250W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | TFX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 80 % |
| Lägsta pris: | 845:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 947:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 784:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 350W |
| Format (PSU): | SFX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 858:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 350W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 876:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 495:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 400W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 1 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85 % |
| Lägsta pris: | 837:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 400W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1179:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 460W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1059:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1678:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 520W |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 1615:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 720W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 2465:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 930W |
| Format (PSU): | ATX |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 874:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 250W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | Flex ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 85 % |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1293:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 300W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | Flex ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 1381:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Format (PSU): | Flex ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 539:- |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 901:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1129:- |
| EPS12V: | Version |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1071:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 450W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 2 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 90 % |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 1068:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.4 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 1358:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 350W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Version (ATX): | ATX12V 2.3 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Strömanslutningar för PCI-Express: | 6 |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effektivitet: | 90 % |
| Lägsta pris: | 1616:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Fullmodulär |
| Lägsta pris: | 2382:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2443:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1200W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 2499:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1019:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 650W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 1162:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Semimodulär |
| Lägsta pris: | 2218:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Lägsta pris: | 1077:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 666:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 500W |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 758:- |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 600W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 795:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 750W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Lägsta pris: | 951:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Version |
| Effekt: | 850W |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 2679:- |
| Version (ATX): | ATX 3.0 |
| EPS12V: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Format (PSU): | ATX |