| Maximal längd för grafikkort: | 400mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 896:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 7.28g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 74:- |
| Lägsta pris: | 86:- |
| Lägsta pris: | 74:- |
| Lägsta pris: | 74:- |
| Lägsta pris: | 134:- |
| Lägsta pris: | 76:- |
| Lägsta pris: | 134:- |
| Lägsta pris: | 171:- |
| Lägsta pris: | 194:- |
| Lägsta pris: | 146:- |
| Lägsta pris: | 225:- |
| Lägsta pris: | 1869:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, USB 2.0 |
| Material: | Aluminium |
| Funktioner: | Bärhandtag |
| Lägsta pris: | 2119:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0 |
| Material: | Aluminium |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 1458:- |
| Lägsta pris: | 2549:- |
| Lägsta pris: | 2193:- |
| Typ av chassi: | Fulltower/Server |
| Lägsta pris: | 3221:- |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Typ av chassi: | Fulltower/Server |
| Lägsta pris: | 1684:- |
| Lägsta pris: | 2463:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Lägsta pris: | 2639:- |
| Lägsta pris: | 1054:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 4.29g |
| Frontanslutningar: | USB 2.0 |
| Lägsta pris: | 799:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Lägsta pris: | 1148:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Aluminium |
| Maximal längd för grafikkort: | 330mm |
| Typ av chassi: | Fulltower/Server |
| Lägsta pris: | 1556:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 1075:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 3.6g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Maximal längd för grafikkort: | 250mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 829:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 8.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 190mm |
| Lägsta pris: | 1864:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 2.85g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1187:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Lägsta pris: | 1344:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Lägsta pris: | 897:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Stål |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 745:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 12g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, Mikrofon, USB 2.0 |
| Material: | Stål |
| Lägsta pris: | 2006:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Maximal längd för grafikkort: | 320mm |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 320mm |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 4.3g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 195mm |
| Lägsta pris: | 1167:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 4.75g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 400mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1869:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 8g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 320mm |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 2612:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 7.92g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 1329:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 7.47g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1290:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6.89g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 1455:- |
| Maximal längd för grafikkort: | 380mm |
| Typ av chassi: | Desktop |
| Lägsta pris: | 653:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 340mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 790:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, Mikrofon, Minneskortsläsare, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium |
| Lägsta pris: | 1039:- |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 5674:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 10g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plexiglas |
| Funktioner: | Dörr i fronten |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1190:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 992:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 250mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 763:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, USB 3.0 |
| Material: | Stål |