| Lägsta pris: | 546:- |
| Lägsta pris: | 450:- |
| Lägsta pris: | 521:- |
| Lägsta pris: | 1440:- |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1095:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 11.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, Mikrofon, USB 2.0 |
| Material: | Stål |
| Funktioner: | Dörr i fronten |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 548:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 11.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, Mikrofon, USB 2.0 |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 476:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 11.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, USB 2.0 |
| Lägsta pris: | 659:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 949:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 8.1g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1004:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1069:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1494:- |
| Lägsta pris: | 1494:- |
| Lägsta pris: | 1276:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1276:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 8490:- |
| Lägsta pris: | 4395:- |
| Aktiv kylning (fläkt): | Nej |
| Lägsta pris: | 7926:- |
| Lägsta pris: | 9135:- |
| Lägsta pris: | 9729:- |
| Produktvikt: | 1g |
| Funktioner: | Inbyggd skärm/display |
| Maximal längd för grafikkort: | 338mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5.8g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Glas |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 5.8g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 5.8g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 951:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 5.8g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 3572:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 3255:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 2722:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 15.8g |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 4819:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 20.8g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 5688:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 20.8g |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 450mm |
| Typ av chassi: | Fulltower/Server |
| Lägsta pris: | 3134:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 18g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter, Bärhandtag |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 2733:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 18g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Funktioner: | Bärhandtag |
| Lägsta pris: | 3790:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 8.73g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 320mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1032:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 7.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Lägsta pris: | 2478:- |
| Lägsta pris: | 1532:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1645:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 11.5g |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 420mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1538:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 10.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Funktioner: | Bärhandtag |
| Lägsta pris: | 1670:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 10.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1836:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1234:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 150:- |
| Aktiv kylning (fläkt): | Nej |
| Material: | Aluminium |
| Lägsta pris: | 5215:- |
| Aktiv kylning (fläkt): | Nej |
| Lägsta pris: | 484:- |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 430mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 2717:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 13.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter, Fläktstyrning, Ljudisolering |
| Lägsta pris: | 2481:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 12.8g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 2680:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 323mm |
| Typ av chassi: | Fulltower/Server |
| Lägsta pris: | 3301:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, XL-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 14.18g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter, Dörr i fronten, Fläktstyrning, Inbyggd skärm/display, Ljudisolering |
| Maximal längd för grafikkort: | 323mm |
| Typ av chassi: | Fulltower/Server |
| Lägsta pris: | 5281:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, XL-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 14.18g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter, Dörr i fronten, Fläktstyrning, Ljudisolering |
| Maximal längd för grafikkort: | 323mm |
| Typ av chassi: | Fulltower/Server |
| Lägsta pris: | 5678:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, XL-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 14.18g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter, Dörr i fronten, Fläktstyrning, Ljudisolering |
| Maximal längd för grafikkort: | 472mm |
| Typ av chassi: | Fulltower/Server |
| Lägsta pris: | 2902:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 14.4g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter, Dörr i fronten, Fläktstyrning, Ljudisolering |