| Lägsta pris: | 2466:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas |
| Lägsta pris: | 1438:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 360mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 650:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.9g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 5100:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1285:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 7.38g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 2631:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1484:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 318mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1030:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 4.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, Minneskortsläsare, USB 2.0 |
| Material: | Stål |
| Typ av chassi: | HTPC |
| Lägsta pris: | 1798:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 9.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, Mikrofon, USB 2.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Funktioner: | IR, Inbyggd skärm/display |
| Typ av chassi: | HTPC |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 8.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, Mikrofon, USB 2.0, eSATA |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Funktioner: | IR, Inbyggd skärm/display |
| Typ av chassi: | HTPC |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 8.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, Mikrofon, USB 2.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Funktioner: | IR, Inbyggd skärm/display |
| Lägsta pris: | 746:- |
| Lägsta pris: | 1115:- |
| Lägsta pris: | 2434:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Maximal längd för grafikkort: | 350mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 3.41g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Plexiglas, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 350mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1105:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 3.41g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Plexiglas, Stål |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 3.36g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 953:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1363:- |
| Maximal längd för grafikkort: | 360mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5.4g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 544:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 598:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 952:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 5.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1227:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas |
| Lägsta pris: | 777:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 660:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1166:- |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 450mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1371:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 11.82g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter, Dörr i fronten, Fläktstyrning, Ljudisolering |
| Lägsta pris: | 1055:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1438:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 10.4g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 2546:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX |
| Produktvikt: | 10.4g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1429:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas |
| Lägsta pris: | 1433:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX |
| Material: | Plast, Glas |
| Lägsta pris: | 1470:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1489:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 360mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 969:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 390mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 922:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5.85g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Plexiglas, Stål |
| Lägsta pris: | 1647:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 4079:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Lägsta pris: | 1939:- |
| Maximal längd för grafikkort: | 450mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 5235:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 9.35g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 450mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 5753:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX |
| Produktvikt: | 9.35g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 350mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 769:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 3.98g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 200mm |
| Typ av chassi: | Desktop |
| Lägsta pris: | 694:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | TFX |
| Produktvikt: | 3.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Maximal längd för grafikkort: | 335mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 836:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 3.4g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 318mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 470:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.01g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 318mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 559:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 436:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Lägsta pris: | 906:- |
| Lägsta pris: | 266:- |