| Maximal längd för grafikkort: | 350mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1157:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Maximal längd för grafikkort: | 350mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1478:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 315mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1469:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 4.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 315mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1550:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 315mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1777:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 4.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plexiglas, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 315mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 713:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 4.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 315mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1384:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 4.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plexiglas, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 315mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1279:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 4.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plexiglas, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 310mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 2406:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 6.9g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 310mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1005:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 310mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 965:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 7.4g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Glas, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 330mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1369:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6.5g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 330mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1454:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 250mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 938:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 4.6g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plexiglas, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 360mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1000:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plexiglas, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 415mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1746:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 6.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Glas, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 360mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1314:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 4.6g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Lägsta pris: | 1394:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1221:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 850:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1505:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1011:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Lägsta pris: | 1009:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Lägsta pris: | 732:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 855:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 410mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1928:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 8.05g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 366mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 2048:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6.52g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1266:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Lägsta pris: | 1635:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Lägsta pris: | 1347:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1049:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 967:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Lägsta pris: | 874:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 946:- |
| Lägsta pris: | 1381:- |
| Maximal längd för grafikkort: | 410mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1712:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6.7g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Glas, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Lägsta pris: | 1783:- |
| Lägsta pris: | 1887:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1918:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 420mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 2963:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 9.9g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 2495:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 410mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 11.3g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plexiglas, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1465:- |
| Lägsta pris: | 1338:- |
| Lägsta pris: | 1277:- |
| Maximal längd för grafikkort: | 440mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1811:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1768:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 410mm |
| Typ av chassi: | Fulltower/Server |
| Lägsta pris: | 2789:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 18.9g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Typ av chassi: | Fulltower/Server |
| Lägsta pris: | 3277:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 19.3g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 410mm |
| Typ av chassi: | Fulltower/Server |
| Lägsta pris: | 2808:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 18.9g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |