| Maximal längd för grafikkort: | 385mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 8261:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plexiglas |
| Lägsta pris: | 6704:- |
| Lägsta pris: | 547:- |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Lägsta pris: | 732:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 917:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 897:- |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Lägsta pris: | 917:- |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 723:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 729:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 2736:- |
| Lägsta pris: | 2839:- |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1733:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 8.75g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter, Fläktstyrning |
| Lägsta pris: | 5423:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Aluminium, Glas |
| Lägsta pris: | 2913:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Aluminium, Glas |
| Lägsta pris: | 1759:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 1923:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1605:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 4.08g |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 2390:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 2793:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 2373:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Maximal längd för grafikkort: | 241mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 2112:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 7g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Stål |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 4710:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX |
| Produktvikt: | 7g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 279mm |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 2130:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX |
| Produktvikt: | 7g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 728:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Lägsta pris: | 1173:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 826:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Lägsta pris: | 1312:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Stål, Glas |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 915:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5.75g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 1148:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 5.75g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1276:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5.75g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 643:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 793:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 841:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1338:- |
| Lägsta pris: | 1356:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1298:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 322mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1155:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 1302:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1450:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1339:- |
| Maximal längd för grafikkort: | 340mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1103:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6.18g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Maximal längd för grafikkort: | 340mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1060:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6.18g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 1460:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1896:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6.7g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Maximal längd för grafikkort: | 330.2mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1747:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 4.6g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 330.2mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1742:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Mini-ITX, DTX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX |
| Produktvikt: | 4.6g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 330mm |
| Typ av chassi: | HTPC |
| Lägsta pris: | 2431:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 4.6g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Typ av chassi: | HTPC |
| Lägsta pris: | 1591:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5.54g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Typ av chassi: | HTPC |
| Lägsta pris: | 1520:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.7g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 279mm |
| Typ av chassi: | HTPC |
| Lägsta pris: | 1700:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5.6g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Stål |
| Funktioner: | Dörr i fronten |