| Lägsta pris: | 3269:- |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1079:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1079:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1279:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1279:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 588:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1625:- |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Lägsta pris: | 2089:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1621:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1423:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1399:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1188:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 11.36g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1274:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1255:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1448:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1449:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1793:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1842:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 413mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1795:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 12.3g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 2192:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1999:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 435mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1783:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 12.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.1 Typ C, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 1699:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 430mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 998:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 9.3g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter, Dörr i fronten, Fläktstyrning, Ljudisolering |
| Maximal längd för grafikkort: | 395mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1015:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 7.8g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter, Dörr i fronten, Fläktstyrning, Ljudisolering |
| Maximal längd för grafikkort: | 395mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 856:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 7.8g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål |
| Funktioner: | Fläktstyrning, Dörr i fronten |
| Maximal längd för grafikkort: | 468mm |
| Typ av chassi: | Fulltower/Server |
| Lägsta pris: | 1907:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, XL-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 16.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter, Dörr i fronten, Fläktstyrning, Ljudisolering |
| Maximal längd för grafikkort: | 468mm |
| Typ av chassi: | Fulltower/Server |
| Lägsta pris: | 1650:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, XL-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 16.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter, Dörr i fronten, Fläktstyrning, Ljudisolering |
| Lägsta pris: | 3341:- |
| Maximal längd för grafikkort: | 400mm |
| Typ av chassi: | Fulltower/Server |
| Lägsta pris: | 2806:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 20.8g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål |
| Funktioner: | Fläktstyrning, Dörr i fronten |
| Maximal längd för grafikkort: | 400mm |
| Typ av chassi: | Fulltower/Server |
| Lägsta pris: | 4835:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, SSI-EEB |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 20.8g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter, Dörr i fronten, Fläktstyrning, Ljudisolering |
| Lägsta pris: | 1051:- |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 1188:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast |
| Lägsta pris: | 1357:- |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 390:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 2.8g |
| Frontanslutningar: | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast |
| Lägsta pris: | 556:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 779:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Lägsta pris: | 923:- |
| Lägsta pris: | 759:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1135:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 6.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Lägsta pris: | 690:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 5.8g |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Plexiglas, Stål |
| Lägsta pris: | 950:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 6.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1055:- |
| Produktvikt: | 6.46g |
| Frontanslutningar: | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1113:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 6.95g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 1064:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1098:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 6g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 410:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 1404:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1135:- |