| Maximal längd för grafikkort: | 350mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1267:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 858:- |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 908:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 799:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 9g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 9g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1099:- |
| Lägsta pris: | 1101:- |
| Maximal längd för grafikkort: | 370mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1029:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 9.4g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 1164:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 12g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1190:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1248:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 919:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 384mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1590:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 11.3g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.1 Typ C, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 1344:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1386:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1384:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1845:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 16g |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 1699:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 16g |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 1998:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Glas |
| Lägsta pris: | 2083:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 16g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Glas |
| Lägsta pris: | 1259:- |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1259:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1329:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 455.7mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1329:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.1 Typ C, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Funktioner: | Inbyggd skärm/display |
| Lägsta pris: | 1449:- |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 4189:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Lägsta pris: | 1449:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 9.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 2020:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 426mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1849:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 2899:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 2919:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 420mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1824:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 9.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Maximal längd för grafikkort: | 362mm |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 1219:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 8.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.1 Typ C, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Maximal längd för grafikkort: | 362mm |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 1390:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 9.8g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 395mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1179:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, SSI-CEB |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX-L |
| Produktvikt: | 8.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.1 Typ C, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 1449:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 420mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 2690:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 9.6g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Maximal längd för grafikkort: | 420mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1749:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 10.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Maximal längd för grafikkort: | 420mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1199:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 10.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1799:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 15.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 446mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1799:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 10.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 446mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1799:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 10.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.1 Typ C, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 5607:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 9.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 340mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 4650:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX |
| Produktvikt: | 8.6g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Typ av chassi: | Test Bench |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 1.8g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0, eSATA |
| Material: | Aluminium |
| Maximal längd för grafikkort: | 320mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX |
| Produktvikt: | 3.6g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter, Bärhandtag |
| Lägsta pris: | 7167:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Aluminium, Glas |
| Lägsta pris: | 1890:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Produktvikt: | 7g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |