| Maximal längd för grafikkort: | 280mm |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 2g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Maximal längd för grafikkort: | 380mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 615:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5.75g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 679:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5.75g |
| Frontanslutningar: | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 1040:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 549:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 4.2g |
| Frontanslutningar: | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 676:- |
| Lägsta pris: | 1194:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 829:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 7.4g |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas |
| Lägsta pris: | 1299:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1349:- |
| Lägsta pris: | 1029:- |
| Lägsta pris: | 1550:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 930:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 799:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Lägsta pris: | 1099:- |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 844:- |
| Lägsta pris: | 1199:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1289:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1058:- |
| Lägsta pris: | 1058:- |
| Maximal längd för grafikkort: | 310mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 686:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 9g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 637:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Frontanslutningar: | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 6.58g |
| Frontanslutningar: | USB 2.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 6.5g |
| Frontanslutningar: | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1172:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 664:- |
| Lägsta pris: | 822:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 4.3g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 1220:- |
| Material: | Glas |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1107:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 6.8g |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 1111:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Lägsta pris: | 606:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål |
| Lägsta pris: | 725:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 1900:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 1528:- |
| Lägsta pris: | 704:- |
| Lägsta pris: | 933:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Lägsta pris: | 1337:- |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Lägsta pris: | 1119:- |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Typ av chassi: | Ultrakompakt |
| Lägsta pris: | 1241:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | Externt |
| Produktvikt: | 2.3g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 340mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 890:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 3.17g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 2.96g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 320mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 459:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 2.55g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Funktioner: | Inbyggd skärm/display |
| Maximal längd för grafikkort: | 320mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 383:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 2.34g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 320mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 391:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 2.36g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0 |
| Material: | Stål |
| Lägsta pris: | 855:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Maximal längd för grafikkort: | 360mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 476:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 3.19g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 360mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 488:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 4.16g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 360mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 496:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 4.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Stål |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 488:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 4.2g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 1258:- |