| Maximal längd för grafikkort: | 440mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 12.64g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 177:- |
| Lägsta pris: | 840:- |
| Lägsta pris: | 814:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plexiglas, Stål, Glas |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Produktvikt: | 1g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Lägsta pris: | 684:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Produktvikt: | 4.4g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 694:- |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 933:- |
| Lägsta pris: | 977:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 889:- |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 741:- |
| Material: | Glas |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 641:- |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 729:- |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 788:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Produktvikt: | 2.6g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Lägsta pris: | 428:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Produktvikt: | 2.6g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Plexiglas, Stål |
| Lägsta pris: | 716:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 2.6g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Lägsta pris: | 653:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Produktvikt: | 2.6g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Lägsta pris: | 398:- |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 370:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 1001:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Lägsta pris: | 1119:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Lägsta pris: | 1091:- |
| Lägsta pris: | 1236:- |
| Lägsta pris: | 1927:- |
| Lägsta pris: | 8403:- |
| Lägsta pris: | 1024:- |
| Lägsta pris: | 1105:- |
| Lägsta pris: | 2764:- |
| Maximal längd för grafikkort: | 400mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1486:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 3223:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 5389:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 19.2g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Typ av chassi: | Ultrakompakt |
| Lägsta pris: | 13319:- |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0 |
| Funktioner: | Inbyggd skärm/display |
| Maximal längd för grafikkort: | 330mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 779:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 7.24g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 1481:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1558:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1301:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1177:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1708:- |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 580:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 3299:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Lägsta pris: | 3299:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Lägsta pris: | 2499:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Lägsta pris: | 2499:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Lägsta pris: | 2611:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Material: | Aluminium |
| Lägsta pris: | 3102:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Material: | Aluminium |
| Lägsta pris: | 141071:- |
| Lägsta pris: | 67794:- |
| Lägsta pris: | 102919:- |
| Lägsta pris: | 966:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0 |
| Material: | Plast, Stål |
| Lägsta pris: | 1162:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |