| Maximal längd för grafikkort: | 355mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1390:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 7.7g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Maximal längd för grafikkort: | 355mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1790:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 7.7g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 1699:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 2052:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Lägsta pris: | 2265:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 2052:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1122:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 8.7g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1093:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 7.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1179:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 8.7g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1180:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1144:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 8.7g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1137:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1248:- |
| Lägsta pris: | 1203:- |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1064:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 8.3g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter, Ljudisolering |
| Lägsta pris: | 1097:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1243:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1279:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1167:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 340mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1034:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6.18g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.1 Typ C, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter, Ljudisolering |
| Lägsta pris: | 1062:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 380mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1079:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 7.3g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter, Ljudisolering |
| Maximal längd för grafikkort: | 380mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1032:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 7.3g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter, Ljudisolering |
| Lägsta pris: | 1467:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 9.65g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1326:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1267:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 10.42g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1273:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1599:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Lägsta pris: | 1537:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Lägsta pris: | 1849:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 2151:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Aluminium |
| Lägsta pris: | 1099:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Material: | Aluminium |
| Maximal längd för grafikkort: | 461mm |
| Lägsta pris: | 2157:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, SSI-CEB |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 11.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 423mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 2196:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, Mini-DTX, SSI-CEB, Nano-ITX, Utökad ATX (E-ATX), SSI-EEB |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 10.4g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.1 Typ C, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 1549:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, SSI-CEB |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 8g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 330mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1679:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, SSI-CEB |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 7.4g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 1299:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX, SSI-CEB |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 8g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 3065:- |
| Lägsta pris: | 1717:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX, SSI-CEB |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1580:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX, SSI-CEB |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 335mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 2213:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5.8g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 1699:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 335mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1543:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Mini-ITX, Nano-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Nej |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 3.0, USB 3.1 Typ C |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 1689:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1533:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 461mm |
| Lägsta pris: | 1299:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, SSI-CEB |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 11.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 461mm |
| Lägsta pris: | 2527:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, Mini-DTX, SSI-CEB |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 11.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 461mm |
| Lägsta pris: | 1899:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, SSI-CEB |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 11.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 2860:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, SSI-CEB |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 461mm |
| Lägsta pris: | 1899:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, Mini-DTX, SSI-CEB |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 10.8g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |