| Maximal längd för grafikkort: | 358mm |
| Lägsta pris: | 165281:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Plexiglas, Stål |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 490:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 165281:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 789:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1377:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1529:- |
| Lägsta pris: | 831:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 906:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 278630:- |
| Lägsta pris: | 1153:- |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 857:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 567:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.1g |
| Frontanslutningar: | Audio, Minneskortsläsare, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plexiglas, Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 318mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 515:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 2.81g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Plexiglas, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 318mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 596:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 3.65g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plexiglas, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 849:- |
| Maximal längd för grafikkort: | 240mm |
| Typ av chassi: | Desktop |
| Lägsta pris: | 913:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 2.3g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Maximal längd för grafikkort: | 240mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 540:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 1.9g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 322mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 357:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 2.15g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Lägsta pris: | 361:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 2.14g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Stål |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 422:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Plexiglas |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 582:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Glas |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 2.14g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 522:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Stål |
| Lägsta pris: | 520:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Stål |
| Lägsta pris: | 406:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Aluminium |
| Lägsta pris: | 470:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 558:- |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 656:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Maximal längd för grafikkort: | 375mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 613:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 2.7g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 375mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 426:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 2.7g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 335mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 596:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 2.7g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Lägsta pris: | 1294:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Stål |
| Lägsta pris: | 866:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 7.27g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Plast, Glas, Plexiglas, Stål |
| Lägsta pris: | 440:- |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 838:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 4.74g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 346mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 648:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 3.8g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, Minneskortsläsare, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Glas, Aluminium, Plexiglas, Stål |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Maximal längd för grafikkort: | 346mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 659:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 3.8g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, Minneskortsläsare, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plexiglas, Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 300mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 529:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 2.6g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plexiglas, Stål, Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 15536:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Maximal längd för grafikkort: | 359mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1087:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.8g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 359mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 774:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 6.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Glas, Plexiglas, Stål |
| Lägsta pris: | 839:- |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 513:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Lägsta pris: | 581:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1127:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Material: | Glas |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 1037:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 1501:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Lägsta pris: | 566:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1633:- |