| Lägsta pris: | 652:- |
| Lägsta pris: | 665:- |
| Material: | Plexiglas |
| Lägsta pris: | 514:- |
| Lägsta pris: | 702:- |
| Lägsta pris: | 772:- |
| Lägsta pris: | 738:- |
| Lägsta pris: | 555:- |
| Lägsta pris: | 473:- |
| Lägsta pris: | 646:- |
| Lägsta pris: | 635:- |
| Lägsta pris: | 836:- |
| Lägsta pris: | 864:- |
| Lägsta pris: | 1198:- |
| Lägsta pris: | 993:- |
| Lägsta pris: | 514:- |
| Lägsta pris: | 536:- |
| Lägsta pris: | 2266:- |
| Lägsta pris: | 2306:- |
| Lägsta pris: | 1225:- |
| Lägsta pris: | 1240:- |
| Lägsta pris: | 2433:- |
| Lägsta pris: | 2458:- |
| Lägsta pris: | 2665:- |
| Lägsta pris: | 2604:- |
| Lägsta pris: | 2407:- |
| Lägsta pris: | 2627:- |
| Lägsta pris: | 1766:- |
| Lägsta pris: | 1410:- |
| Lägsta pris: | 1436:- |
| Lägsta pris: | 632:- |
| Lägsta pris: | 736:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 320mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 649:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.9g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Funktioner: | Dammfilter |
| Lägsta pris: | 722:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 709:- |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 7.2g |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 849:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Lägsta pris: | 695:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 664:- |
| Lägsta pris: | 719:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 7.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Plast, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 7g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 749:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 849:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 971:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Lägsta pris: | 1043:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Lägsta pris: | 1047:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Material: | Glas |
| Funktioner: | Inbyggd skärm/display |
| Lägsta pris: | 733:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 5.3g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 749:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 770:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 7.2g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 873:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX) |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 7.2g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |